Showtime

Dua Lipa relaksohet pranë liqenit para koncertit në Gjermani, shfaqet mahnitëse në bikini

05/22/2022 23:03
nga:G B

Dua Lipa aktualisht ndodhet në turneun e saj botëror “Future Nostalgia” me koncertet e radhës që po mbahen në Evropë.

Por, pavarësisht angazhimeve artistja shqiptare me famë ndërkombëtare po gjen kohë që të relaksohet dhe të argëtohet me miqtë e saj.

Këtë vikend, ylli u muzikës ndodhet në Gjermani, ndërsa para shfaqjes Dua ka shijuar kohën pranë një liqeni teksa shihet e veshur vetëm në bikini.

“Në thellësi të liqenit para shfaqjes”, ka shkruar Dua në mbishkrimin e postimeve.

26-vjeçarja dukej në formë të mirë në rroba banje shumëngjyrësh, ndërsa në ble mbante një zinxhirë të hollë ari dhe vathë.

Flokët e gjata dhe të zeza i mbajti të lidhura, ndërsa mahnit edhe me pamje ma grim.

Ndërkohë, të shtunën (21 maj) me të arritur në Gjeramani, Dua u fotografua në qytetin e Munihut teksa bënte blerje me miqtë e saj e veshur në një fustan me ngjyrë bruz i cili kishte edhe një print tigri sipër.