Showtime

Dua Lipa i uron ditëlindjen të ëmës me fotot e rralla kur ishte bebe

06/28/2023 17:57
nga:G C

Nëna e këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa feston sot ditëlindjen.

Në ditën e veçantë të Anesa Lipa nuk ka munguar as urimi i veçantë i Duas, e cila përmes disa fotove nga fëmijëria shpreh dashurinë që ka për të dhe i bën urimin më të ndjerë.

“Gëzuar ditëlindjen mami!!! Mbrojtësja ime!!! Femra më magjepsëse që njoh! Të dua”.

Në fotot e publikuara ajo shihet në krahët e të ëmës kur isha bebe.