Sporti

Drita shënon golin e dytë ndaj Llapit

10/23/2021 13:38
nga:Mergim Rreci

Drita e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Llapit.

Namani ka shënuar në minutën e 35-të, shkruan GazetaBlic Sport.

Ishte një asistim shumë i bukur nga Simonovski.

Tashmë rezultati është 0 me 2 dhe Llapi është me një lojtar më pak.

/GazetaBlic Sport/