Sporti

Drejtuesit e Juventusit të bindur, Pogba do të transferohet në Torino

05/13/2022 23:44
nga:Mergim Rreci

Juventusi beson se është favorit për të nënshkruar me Paul Pogba, sipas Mirror.

Mesfushori mund të kthehet në ish-klubin e tij, përcjell GazetaBlic Sport.

Paris Saint-Germain është gjithashtu në garë për të nënshkruar me Pogba, ndërsa Real Madrid po konsideron gjithashtu blerjen e yllit francez.

Juventus, megjithatë, është gati të ofrojë 160,000 £ në javë me bonuse dhe një tarifë nënshkrimi, të cilat ata besojnë se do të jenë të mjaftueshme për të nënshkruar me Pogba këtë verë.

/GazetaBlic Sport/