Lajme

Drejton veturën në kahjen e kundërt, kapet nga Policia

06/10/2021 09:26
nga:M K

Ta fillosh ditën së prapëthi. Vetëm kështu mund të përshkruhet ideja e këtij qytetari që u kap nga policia në orët e para të ditës së enjte.

Në lagjen “Qagllavicë”, një shofer ka drejtuar veturën e tij në kahjen e kundërt, madje paramendoni, siç shihet në fotografi, në shiritin e shpejtë, përcjell GazetaBlic.

Një lexues ka dërguar në redaksinë e GazetaBlic një fotografi nga momenti kur Policia ia zë rrugën dhe e ndalë veturën e dyshuar për kundërvajtje, kundërvajtje kjo që nëse konfirmohet mund t’i kushtojë shumë shoferit, pasi drejtimi i veturës në anën e kundërt të rregullave parasheh gjoba të majme.

Gjithsesi, ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo informacion tjetër lidhur me këtë rast dhe jo vetëm.

LEXO EDHE:

Kurti gati për Samitin e krerëve të Ballkanit Perëndimor, ndalet në Prizren për të shënuar përvjetorin e Lidhjes së Prizrenit

/GazetaBlic/