Showtime

Don Xhoni i dedikon këngë modeles ruse dhe e merr në klip

06/05/2023 22:19
nga:G B

U tha se Don Xhoni dhe Ariana i dhanë fund lidhjes së tyre, por siç duket nuk ka përfunduar gjithçka.

Modelja Ruse shfaqet në videoklipin e Don Xhonit.

Reperi ndau një sekuencë të këngës, ku të gjitha fjalët ia dedikon Arianës.

A është ky ribashkim, apo vetëm një bashkëpunim këtë na tregon më mirë koha.