Showtime

Don Xhoni dhe modelja ruse ndahen prapë 1 muaj pas ribashkimit

07/06/2023 10:56
nga:G C

Ariana Lirey u rikthye në vëmendje pasi mori pjesë në klipin e ri të Don Xhonit, “Ike”.

Dyshja, të cilët bënë bujë të madhe me ndarjen e tyre, u tha se janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Megjithatë 1 muaj pas ribashkimit, modelja ka nxitur thashetheme se ata janë ndarë.

“Çfarë je ti për Don Xhonin”, ka qenë pyetja që iu drejtua nga një ndjekës. “Çdo gjë ka një fillim dhe një fund”, u përgjigj Ariana.