Showtime

Don Xhoni ‘del’ jashtë makinës në lëvizje, Butrinti publikon momentin

08/13/2022 22:12
nga:G C

Butrinti dhe Don Xhoni kanë pasur së fundmi një koncert të përbashkët.

Teksa sezoni veror po shkon drejt mbylljes, dy artistët performuan bashkë duke ofruar në një nga klubet e vendit, atmosferë shpërthyese.

E teksa e jep maksimumin në skenë, Don Xhoni full energji duket të jetë edhe jashtë saj.

Në rrugën e përbashkët, ka qenë Butrinti ai që e ka inçizuar reperin jashtë makinës me gjysmën e trupit, teksa mjeti është në lëvizje.

Momenti vjen i plotë në vijim.