Showtime

Do të ishte përballë Donaldit dhe Borës, pse refuzoi Beatrix ftesën

09/15/2022 15:48
nga:G B

Prej disa ditësh është përfolur se Beatrix Ramosaj do ishte pjesë e “Dance with me”.

Fillimisht u bë shkak një postim i Alketës ku shihej Beatrix dhe Iliri duke kërcyer në ‘Big Brother VIP’. Më pas “News 31”, publikoi një foto të Beatrix Ramosajt së bashku me Alketa Vejsiun dhe menaxherin Popi Kola dhe u tha se po diskutonin detajet e fundit të konkurrimit të këngëtares në spektakël.

Por ditën e djeshme është publikuar kasti i plotë i artistëve që do të marrin pjesë dhe Trixa mungon. Mesa duket këngëtarja nuk është bindur për t’u rikthyer në ekran dhe i ka thënë jo ftesës nga producentët.

Pas ndarjes nga Donaldi, Trixa i ka pasur të kufizuara daljet publike, duke preferuar të hesht dhe nse do të ishte pjesë e sfidës së kërcimit, nuk do të kalohej pa u ngacmuar në lidhje me historinë e saj. Për më tepër, Trixa do të ishte përballë Borës e Donaldit që do t’i shohim në “Dancing with the stars”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dance TV Show (@dancewithme.albania)