Fit&Sexy

Dizajn unik e çmime që nuk bën t’i lëshoni! De Facto vjen me Koleksionin e ri – Dimër 2022!

11/19/2022 14:14
nga:Mergim Rreci

Si një nga brendet kryesore në Turqi dhe gjithashtu e njohur edhe në shumë vendet të tjera të botës DeFacto po vazhdon të mahnit me dizajnin, kualitetin dhe çmimin e veshjeve.

Koleksionet nga DeFacto i përshtaten çdo personi, Të gjitha moshat e gjinitë do të mund të gjejnë zgjedhjet që u përshtaten jashtëzakonisht shumë.

Kësaj radhe koleksioni për dimër vjen me shumë risi, jo vetëm sa i përketë dizajneve, ngjyrave, modeleve dhe trendeve të fundit në përgjithësi, por edhe çmimeve fantastike.

Të gjitha koleksionet janë paraqitur në një gamë çmimesh të arritshme, veçanërisht për ata që duan të duken elegant dhe në mode.

DeFacto nuk do të ndalet me sjelljen e koleksioneve të reja, shumë të pëlqyera në gjithë botën, prandaj sigurohuni ta ndiqni markën e njohur ndërkombëtare në rrjetet sociale, për t’u njoftuar me ofertat dhe zbritjet e shuma që ajo i ofron.

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von DeFacto Kosova (@defacto_kosova)


Zbritje deri në 70% në të gjitha produktet!

Na vizitoni në dyqanet tona:

📍Prishtinë – Zona Industriale

📍Prizren – Galeria Mall (kati II)