Showtime

Ditëlindjen e kujt e festuan në BBV

11/25/2021 11:57
nga:G C

Festat nuk kanë të ndalur në shtëpinë më të famëshme në Shqipëri, banorët patën një festë latine, me kostume të caktuara.Përveç festës latine, ata patën edhe një arsye tjetër për të kënduar.

Në BBV banorët janë mbledhur dhe po i këndojnë Einxhelit me rastin e ditëlindjes së saj.
Në video shihet teksa banorët i këndojnë këngën e ditëlindjes Einxhelit,/GazetaBlic/