Showtime

Ditëlindja e parë si nënë! Kaq vite mbush sot Arbenita Ismajli

05/04/2021 11:23
nga:G C

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush plot 23 vite jetë dhe kjo është ditëlindja e saj e parë si nënë, shkruan GazetaBlic.

Përmes një fotografie në rrjetet sociale bashkë me të bijën, Ninën, ajo u shpreh se kjo është dhurata më e mirë e ditëlindjes.

Kujtojmë se, Arbenita dhe Fero para pak dite janë bërë prindër për herë të parë dhe dyshja kanë vendosur të mos e publikojnë portretin e vogëloshes së tyre./GazetaBlic/