Showtime

Diola dhe Erolldi “shkrihen” duke kërcyer- prekje e puthje si kurrë më parë

06/12/2024 14:15
nga:N K

Diola Dosti ka diplomuar ditën e djeshme në nutricion.

Lajmin e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, duke shprehur gëzimin e saj për një tjetër arritje në jetë.

Me këtë rast, asaj i është organizuar një festë nga partneri i saj, biznesmeni Erolld Belegu.

Ajo ka ndarë një video nga festa, ndërkohë që po kërcente me të dashurin.

“Ti më bën të besoj në magjinë e dashurisë! Në një botë plot me gjëra të zakonshme, ndihem e bekuar që kam dikë aq të jashtëzakonshëm sa ti në jetën time”, kanë qenë fjalët e Dostit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diola Dosti (@dioladostiofficial)