Showtime

Digjet banesa e Naim Abazit dhe Mihrije Braha, brenda ishte djali i tyre me partneren

05/25/2023 16:56
nga:G B

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri.

Lajmi është konfirmuar nga çifti të cilët thonë se nuk ka dëme në njerëz.

Shkaktar i zjarri dyshohet të ketë qenë tensioni i lartë i energjisë elektrike.

Çifti kanë deklaruar për media se brenda banesës ishte djali i tyre Platori me partneren e tij.

Në vendngjarje është e pranishme edhe Policia e Kosovës.