Showtime

Dhomë të përbashkët, Tea udhëton drejt Dubait dhe ja kush është djali që e shoqëron (FOTO)

05/15/2021 09:49
nga:Gazeta Blic

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të shumta në rrjetet sociale.

E dini kush po e shoqëron Tean në këtë udhëtim? Miku i saj, Geraldi. Ish-konkurrentja ka publikuar video pranë tij në Instastory, duke bërë që aludimet e ndjekësve të lindin sërish.

Ajo ka ndarë dhe një video nga dhoma e gjumit me Geraldin. Kujtojmë se pak kohë më parë në rrjet u tha se Tea ka nisur një lidhje me djalin në fjalë, por ajo e mohoi duke thënë se Geraldi është një mik i saj i vjetër.

Përgjatë kohëve të fundit dyshja janë shfaqur kudo bashkë, duke i bërë të gjithë të dyshojnë për diçka më shumë.