Lajme

Dështon mbledhja e komisionit në të cilin pritej të shqyrtohej projektligji për dërgimin e FSK-së jashtë vendit

12/08/2021 11:05
nga:M K

Ka dështuar mbledhja e Komisionit për të Drejtat dhe Interesat e Komuniteteve dhe Kthim, kjo në mungesë të kuorumit.

Në këtë mbledhje kishte për t’u shqyrtuar Projektligji për dërgimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës jashtë vendit.

Nga nesër në Kosovë fillon dhënia e dozës së tretë dhe asaj përforcuese të vaksinës anti-Covid