Cool

“Derrat duhen kripur mirë” – një video e pabesueshme është shfaqur në rrjetet sociale

08/09/2023 07:14
nga:G C

Në plan të parë shohim dy burra që sjellin një derr në hell në det dhe më pas e “lajnë”. Videoja është publikuar me mesazhin, “Derrat duhet të kripohen mirë”.

Përdoruesit reaguan ashpër dhe kritikuan sjelljen e burrave.

“E neveritshme. Tregon gjithë primitivizmin tonë”, “Idiotësia… puf”, “A është e vërtetë kjo, deri te deti i pistë”, lexojnë disa nga mesazhet.

Videoja ka kujtuar historinë e korrikut, e regjistruar në plazhin “Jaz” afër Budvës.

Me këtë rast njerëzit e kthyen derrin, ndërsa përdoruesit e rrjeteve sociale shprehën pakënaqësinë e tyre me mesazhe të shumta.