Showtime

Del audio, Zhaklin Lekatari: Burri Oltës më ka shantazhuar, mendon se mund të më blej me lekë

02/06/2023 19:50
nga:G C

Opinionistja e BBV, Zhaklinë Lekatari në një bisedë në rrjetin social “Whatsapp”, tregon se është shantazhuar nga partneri i Olta Goxhari.

Ajo është shprehur për këtë e ka njoftuar edhe produksioni dhe Sara Hoxhën, duke theksuar se ajo nuk blihet.

“I thashë produksionit sot se burri i Oltës do të më shantazhojë, edhe unë ndihem e ofenduar që mendon që të më blej me lekë, unë nuk jam Olta nuk blihem, i thashë Sara Hoxhës”, dëgjohet të thotë oponionistja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

Ndërkohë deri më tani nuk ka një reagim nga ana e produksionit.