Sporti

Dalin në shitje biletat për ndeshjen e Ballkanit ndaj Sivassporit

10/07/2022 18:00
nga:E K

Ballkani do të ketë përballje tjetër me Sivassporin.

Pas fitores në Turqi me rezultat 3-4, Ballkani tash e pret kundërshtarin e njëjtë në “Fadil Vokrri” për ndeshjen kthyese, shkruan GazetaBlic Sport.

Takimi do të zhvillohet të enjten kurse tashmë kanë dal në shitje biletat për ndeshjen.

Çmimet e biletave janë si vijojnë:

Veri dhe Jug 2 euro,

Lindje 5 euro,

Perëndim 10 euro, dhe

VIP 40 euro ( ne zonen Vip është i përfshirë Cateringu )

Ja njoftimi:

/GazetaBlic Sport/