Showtime

Dafina Zeqiri si përherë e veçantë, shfaq natyrale në imazhet e reja

04/24/2021 23:52
nga:Gazeta Blic

Artistja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, përherë mahnit me stilin unik që ka.

Ajo gjithmonë mundohet të qëndrojë afër fasanve, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Ndërkohë, në disa postime në rrjetin social Instagram, Dafina ka sjell disa imazhe tejet tërheqëse.

Zakonisht bukuroshja nuk e ka problem që të shfaqet natyra, siç ka bërë edhe kësaj radhe.

Me flokët gjysmë të kapura dhe një bluzë të zezë, këngëtarja vendosi që të mos përdor makijazh.

Të tilla imazhe sigurisht që u komentuan nga ndjekësit, të cilët përshkruanin pamjen atraktive të saj.

“Duro” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që mori miliona klikime në kanalin YouTube.