Showtime

Dafina Zeqiri publikon foto krah Rita Orës nga darka e organizuar nga presidentja Osmani

11/28/2023 20:43
nga:G C

Mbrëmjen e kaluar është organizuar një darkë nga presidentja Vjosa Osmani.

Kjo darkë u mbajt për nder të suksesit të Rita Orës dhe shqiptarëve kudo në botë.

Në mesin e tyre kishte shumë personazhe publike.

Dafina Zeqiri ishte e pranishme aty teksa sot ka publikuar edhe foto nga darka.

Ajo shfaqet krah Rita Orës, presidentes e disa personazheve të tjera.