Showtime

Dafina Zeqiri “provokon” duke pozuar në prehërin e DJ Geek

12/09/2022 01:04
nga:Gazeta Blic

Numëron vite që kur e ka nisur karrierën e saj muzikore, por këngëtarja Dafina Zeqiri di si t’i mbajë fansat e saj afër vetes, herë me projekte muzikore e herë edhe me fotosesione.

Kësisoj, së fundmi ylli i hitit “Malli” ka ndarë me afro 2 milionë ndjekësit e saj në Instagram, disa fotografi duke pozuar me një fustan dy pjesësh të dizajneres Diana Qerimi.

Por, më shumë se fotografitë ku ka pozuar e vetme, vëmendje ka marrë një imazh ku shihet e ulur sipër të dashurit të saj prej kohësh, DJ Geek.

Dafina e veshur me fustanin rozë dhe DJ Geek me stilin e tij unik të veshjeve duken për mrekulli, ndërsa kishin pozuar duke e shikuar njëri-tjetrin në sy.