Showtime

Dafina Zeqiri martohet dhe është në pritje të ëmbël?

06/24/2024 22:48
nga:G C

Këngëtarja Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël me partnerin e saj Kreshnik Gjergjin.

Ka qenë ky i fundit i cili ka konfirmuar përmes një fotoje me emojin “shtatzënë” duke konfirmuar zërat që qarkullojnë prej ditësh.

Ndërsa, artistja e njohur, Dafina Zeqiri ka postuar një storje në “Instagram” me mbishkrimin se “Dukja e darka së Dasmës”.