Showtime

Dafina Zeqiri mahnit me pozat e reja nga pushimet

01/22/2023 17:51
nga:G C

Ajo ndodhet prej disa ditësh në pushime në Tajlandë me të dashurin e saj, DJ Geek.

Dhe Dafina Zeqiri duket se po kalon një kohë të mrekullueshme, ndërsa nuk mungon as me fotografi e video në rrjetet sociale.

Artistja e njohur ka publikuar disa imazhe së fundmi në Instagram, me anë të të cilave ka marrë vëmendje të madhe.

33-vjeçarja shfaqet në ujë me një fustan të zi dypjesësh të punuar në një pjesë me detaje argjendi.

“Mos më bëj të qesh”, ka shkruar ajo duke etiketuar partnerin që me gjasë i është referuar atij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)