Showtime

‘Çmendet’ Vildanja, poston foto thuajse cullak

06/05/2021 10:14
nga:Gazeta Blic

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet provokuese që ajo poston.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston foto nga përditshmëria dhe projektet e saj, në të cilat shfaqet shumë sensuale. Së fundmi bukuroshja brune ka ndarë më fansat një “foto të nxehtë”, ku shfaqet pothuajse e zhveshur, ndërsa mbulon me duar pjesën e gjoksit.

“Shumë nxehtë dreqi e mori”, shkruan Vildane krahas fotos që nuk i lë vend më tej imagjinatës së ndjekësve.