Showtime

Çfarë po ndodh? Publikohet video e Jasminës duke u puthur me një vajzë

04/07/2021 12:14
nga:G C

Protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, ka qenë shumë e përfolur kohëve të fundit për romancën e saj me Andin.

Teksa dyshja filluan të shprehinin dashurinë për njëri-tjetrin publikisht, në medie është duke qarkulluar diqka tjetër, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për një video ku shihet Jasmina duke u puthur me një vajzë.

E që për të, ajo tregoi se kanë shoqëri që 12 vite së bashku dhe më herët ka qenë pjesë e ekraneve televizive./GazetaBlic/