Showtime

Çfarë po e lidh Romeo Veshajn me Lori Hoxhën?

05/24/2022 08:24
nga:G C

Nëpër rrjete sociale që një kohë të gjatë ndjekësit kanë aluduar për një lidhje të mundshme mes Lori Hoxhës dhe aktorit, Romeo Veshaj.

Lori është mjaft e kujdesshme ndaj pamjes së saj e sidomos detajeve, kur bie fjala tek aksesorët nuk i heq nga vetja.

Në anën tjetër, aktori duket mjaft i fiksuar pas aksesorëve.

Por, ajo që bie në sy është se Romeo dhe Lori mbajnë të njëjtën unazë në dorë.