Showtime

Çfarë i lidhi kaq shumë? Morena Taraku dhe Sara Hoxha bëhen shoqe të pandara

05/14/2021 13:25
nga:G C

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, tash e një kohë u bë shoqe mjaft e mirë me Sara Hoxhën.

Qysh nga pushimet e tyre në Dubai, ato nuk hezitojnë të shkëmbejnë komente nga më të ndryshmet në fotografitë e njëra-tjetrës, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, Morena Taraku ka postuar një story ku shihet duke cakrruar gotat bashkë me Sarën.

Kujtojmë se, Morena është aluduar kohëve të fundit për një bashkëpunim me Ledrin./GazetaBlic/