Showtime

Capital T dhe Elvana Gjata sërish bashkë?

10/23/2021 10:45
nga:Gazeta Blic

“Fustani” dhe “Lejla” janë dy super-projektet nga artistët, Capital T dhe Elvana Gjata.

Duket se bashkëpunimi i tyre nuk u përmbyll vetëm me kaq sepse Prive ka zbuluar disa detaje të reja.

Ndiqni të plotë materialin e mëposhtëm.