Showtime

Bruno flet për bashkëshorten e tij: Kurrë nuk ia preku telefonin

02/08/2023 09:23
nga:G B

Bruno ka biseduar me Julianën dhe Artanin për jetën personale të tij.

Ai u ka treguar atyre se me gruan e vet kanë mirëkuptim në punën e telefonit.

“Unë telefonin tim e kam shumë personal, po ashtu edhe gruas sime kurrë nuk ia kontrolloj”, ka thënë Bruno.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.