Showtime

Bruno dhe Albërie Hadërgjonaj po vijnë me bashkëpunim – pamje nga xhirimet e klipit të tyre të ri

06/25/2024 09:23
nga:Sh R

Bruno nga Revolt Klan dhe Albërije Hadërgjonaj po përgatiten për të sjellë një surprizë të madhe për fansat e tyre.

Ata kanë bashkuar forcët për të krijuar një këngë të re të titulluar “Për dashninë”, e cila pritet të dalë shumë shpejt në dritë.

Ky projekt muzikor është një bashkëpunim i shkëlqyer midis dy artistëve të njohur në skenën muzikore shqiptare.

Bruno, i njohur për kontributin e tij muzikor në grupin Revolt Klan, dhe Albërije Hadërgjonaj, një zë i fuqishëm dhe interpretuese e talentuar, po sjellin një kombinim të jashtëzakonshëm të zhanreve dhe energjive të tyre për këtë këngë të re verore.

Ndërkohë që pritet publikimi i kësaj kënge, ata kanë ndarë disa pamje ekskluzive nga prapaskenat e videoklipit të projektit.

Kjo ka nxitur entuziazmin e publikut, i cili pret me padurim të dëgjojë dhe të shijojë këtë këngë të re, e cila parashikohet të jetë një hit i madh për sezonin veror.