Sporti

Broja i pandalshëm, veprim i jashtëzankonshëm nga ai, por bashkëlojtarit prish gjithçka

10/23/2021 17:04
nga:E K

Southampton po përballet me Burnleyn në kuadër të Premierligës.

Pjesa e parë e këtij takimi përfundoi me rezultat të barabartë 1-1, përcjell GazetaBlic Sport.

Armando Broja pati një performancë fantastike në pjesën e parë.

Broja krijoi një rast fantastik shënimi për bashkëlojtarin e tij, Redmond i cili në portën e zbrazët nuk arriti të realizoi gol.

Ja momenti kur Broja dribloi kundërshtarët dhe asistoi për bashkëlojtarin e tij.

/GazetaBlic Sport/