Kupa e Botës 2022

Brazili – Serbia, përfundon pjesa e parë

11/24/2022 20:46
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Brazilit dhe Serbisë.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 0 me 0, shkruan GazetaBlic Sport.

Ishte një dominim i kombëtares së Brazilit, por që nuk e gjeti dot rrugën e golit.

Vinicius Junior dhe Raphinha i kishin rastet më të mira, me sulmuesin e Real Madridit që dështoi i vetëm para portierit Savic.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat në pjesën e dytë.

/GazetaBlic Sport/