Kupa e Botës 2022

Brazili fiton me spektakël të jashtëzakonshëm, Serbia ‘spektatore’ në ‘Lusail Stadium’

11/24/2022 21:55
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar ndeshja mes Brazilit dhe Serbisë.

Kombëtarja nga Amerika Latine ka shkëlqyer duke triumfuar me rezultat 2 me 0, shkruan GazetaBlic Sport.

Ishte një paraqitje fantastike në pjesën e dytë nga brazilianët, atje ku Richarlison ishte i jashtëzakonshëm duke realizar dy gola.

Nuk kishte pothuajse asgjë nga Serbia në këtë takim, skuadër kjo që mbetet e fundit në grup.

/GazetaBlic Sport/