Sporti

Blerim Krasniqi shënon golin e parë në Superligë, zhbllokohet ndeshja Gjilani – Feronikeli

10/23/2021 14:32
nga:Mergim Rreci

Gjilani ka kaluar në avantazh ndaj Feronikelit.

Skuadra e Ismet Munishit ka shënuar nëpërmjet Blerim Krasniqit, i cili ka gjetur golin e parë në Superligë, shkruan GazetaBlic.

Tashmë ndeshja është zhbllokuar dhe pritet të jetë shumë interesante.

Rezultati momental: 1-0.

/GazetaBlic Sport/