Showtime

Blerando – Kaderit: Kam shumë gjëra për të të thënë, s’di kah m’ia nis

12/04/2023 15:14
nga:G B

Blerando dhe Kaderi kanë biseduar sot me njëri-tjetrin goxha gjatë larg banorëve të tjerë.

Ata të dy folën për lojën e Kaderit brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2, të cilën Blerando e krahasoi me një trëndafil.

“Sdi as nga t’ia fillojë sa gjërat kam për t’i thënë. Ke filluar të hapesh çdo ditë e më shumë si një lule, sepse në fillim ke hyrë me thera”, i tha Blerando.

Kurse, Kaderi ia ktheu duke i thënë se veten nuk e quan lule./Klankosova.tv