Showtime

Besi në lidhje me ish-konkurenten e ‘Përputhen’?

05/26/2024 19:36
nga:G C

eksa kënga e tij e fundit me Eli Malajn është kryetema e rrjeteve sociale, emri i Bes Kallakut ka nisur të lakohet edhe për tjetër gjë pos hitit.

Ndjekësit në TikTok janë të bindur se ai ka nisur një lidhje të re të dashurisë.

Dyshja janë parë të afërt në Belgjikë dhe për më tepër, edhe duke frekuentuar të njëjtat vende.

Kaq ka mjaftuar që të ngritën pikëpyetje nëse Besi ka nisur një lidhje të re apo jo, detaj ky i cili është herët të konfirmohet.

Nga burime pranë aktorit, thuhet se Çiljeta nuk është e dashura e Besit por këtë më së miri do na e tregojë koha. /Prive.al