Showtime

Bes Kallaku bën gjestin e veçantë për djalin e tij

11/14/2023 16:23
nga:Y I

Në datën 11 nëntor, çifti i njohur shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të dytë.

Vogëlushi ka ardhur në jetë në datën 11.11 dhe në orën 11:11 , një rast shumë i rrallë, dhe ata kanë vendosur ta quajnë Amen.

Besi përveç fjalëve të bukura që ka shkruar në rrjete sociale për lindjen e djalit të tij, ka bërë edhe një gjest shumë të bukur për të, duke e përjetësuar me një tatauzh emrin e djalit në trupin e tij.