Showtime

Bëhet virale një fotografi e Yll Limanit e shkrepur para disa vitesh, vështirë që njihet

09/15/2021 14:00
nga:G C

Këngëtari kosovar, Yll Limani, është një ndër artistët më të dashur për publikun.

Ai ka qenë shumë i angazhuar gjatë kësaj sezone, ku nuk mungoi pothuajse në asnjë mbrëmje muzikore, shkruan GazetaBlic.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

Projektet e tij ishin të shumta dhe secila këngë u dëgjua më shumë se tjetra.

Krahas kësaj, në rrjet është duke qarkulluar një fotografi e tij e shkrepur para disa vitesh dhe këngëtari mezi që njihet./GazetaBlic/