Showtime

‘Bëhet mirë…’, producentja e Big Brother Vip vjen me reagim të fortë në rrjetet sociale

01/27/2022 22:27
nga:G C

Producentja e Big Brother Vip, Lori Hoxha duket se ka një miqësi të mirë me Elvana Gjatën.

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale ku vëmendjen kryesore e mori mbishkrimi, shkruan GazetaBlic.

“Kur Elvana thotë “ja kam kthy me mjalte sa here ma kane mshu me thike, e ndjej”, shkroi ajo sipër imazheve ku duket joshëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Ndryshe, Lori Hoxha ka arritur të ketë 900 mijë ndjekës në rrjetet sociale dhe shkak u bë Big Brother Vip./GazetaBlic/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)