Showtime

Beatrix reagon për herë të parë pas ribashkimit të Donaldit me Borën

05/23/2022 16:33
nga:G B

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas lajmeve të ribashkimit të Donaldit me Borën. Që pas publikimit të fotove e videove nga festa e Valdrin Sahitit ku Donaldi e Bora shiheshin bashkë, Beatrix u zhduk nga Instagrami, por tani është rikthyer.

Ajo ka postuar një foto të saj ku si gjithmonë shfaqet në super formë dhe ka shkruar një mesazh.

“Gjëja më e çuditshme nga rrjetet sociale është se ti kurrë nuk e di kush po shikon”, shkruan Trixa.

Beatrix reagon për herë të parë pas ribashkimit të