Showtime

Beatrix Ramosaj pozon në bikini teksa merr vëmendjen me ngjyrën e flokëve

09/08/2021 18:23
nga:Q R

Këngëtarja vazhdimisht ka mahnitur fansat me pozat në bikini gjatë verës.

Ndërkohë edhe sot ka publikuar disa imazhe të reja në të cilat ka ekspozuar tiparet e bukura.

E veshur me një palë bikini me ngjyrë të zezë dhe të bardhë, Beatrix Ramosaj ka sjellur poza provokuese ku krahas të tjerave ka pozuar edhe e shtrirë.

“Çka është e vërtetë nuk vdes asnjëherë”, ka shkruar në përshkrimin e postimit duke marrë komente të shumta pozitive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)