Showtime

Bearti ende duke vuajtur për Tean? Refuzon fansen që i propozoi papritur

04/08/2021 12:04
nga:G C

Ish-çifti i njohur shqiptar, Tea dhe Bearti, vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar në shypin rozë.

Deklaratat për njëri-tjetrin na bënë të kuptojmë se ata janë larg ribashkimit, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, Bearti ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit ku ju përgjigj pyetjeve të shumta.

Ajo çfarë mori vëmendjen ishte përgjigja e Beartit, kur një fanse i propozoi lidhje.

“90% e pyetjeve janë kështu. Jo s’jam duke menduar për asnjë lloj lidhje për momentin”, shkruan Bearti në “Instastory”./GazetaBlic/