Showtime

Banorja e BBVK zgjohet në orën 4 të mëngjesit për t’u relaksuar e vetme

12/07/2022 19:43
nga:G B

Dikur vinte tek ju përmes serialit “Tre Gjermanët e Trashë”, por tashmë Arta Selimin do të mundeni ta ndiqni 24/7 përmes BBVK.

Arta Selimi ishte banorja e 9 me radhë dhe hyri e shoqëruar me Artan Thaqin.

Pas një dite me shumë diskutime dhe biseda, banorja zgjohet në ora 04:00 të mëngjesit për t’i kushtuar pak kohë vetes.

Ajo shihet teksa relaksohet në xhakuzi dhe videon e mëposhtme.