Showtime

Banorët komentojnë “gjoksin e bërë” të Beatrix Ramosaj!

11/27/2021 22:17
nga:G C

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj, nuk ka hezituar që brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” të tregoj disa nga ndërhyrjet e saj.

Ajo ka përmendur ndërhyrjen në gjoks dhe disa nga banorët e kanë komentuar, shkruan GazetaBlic.

Një video e publikuar shihen Beniada, Antonela dhe Monika duke e komentuar gjoksin e Beatrix.

“Nuk janë kanë bërë mirë”, u shpreh Beniada.

Më poshtë mund të gjeni videon./GazetaBlic/