Sporti

Balotelli huton portierin dhe realizon gol të bukur nga penalltia në Turqi

03/04/2024 16:13
nga:Lorik J

Mario Balotelli është rikthyer si protagonist në fushat e futbollist.

Sulmuesi i njohur italian realizoi golin e vetëm në pjesën e parë të sfidës, Adana Demirspor – Karagumruk, përcjell GazetaBlic Sport.

Balotelli realizoi me stilin e tij unik nga penalltia, për të zhbllokuar rezultatin.

Rezultati i pjesës së parë ishte 1-0.

Ja goli: