Sporti

Athletic Bilbao – Barcelona, formacionet zyrtare

10/28/2017 19:51
nga:Y.K

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Athletic Bilbaos dhe Barcelonës.

Athletic Bilbao dhe Barcelona do të përballen në “San Mames” nga ora 20:45 në kuadër të xhiros së 11’të në La Liga.

Kjo ndeshje do të jetë e veçantë për trajnerin e Barcelonës, Ernesto Valverde, pasi përballet me ekipin që e drejtoi për disa vite.

 

 

01/18/2018 12:51

Pas transferimit të Coutinhos ky është lajmi më i mirë që kanë marrë tifozët e Barcelonës