Showtime

Atdheu nuk përmbahet, publikon tjera fotografi intime me dy vajza

05/28/2021 09:32
nga:G C

Ish-protagonisti i “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, para pak dite ka festuar ditëlindjen e tij.

Mirëpo, me sa duket festa është ende duke vazhduar dhe kjo u bë e ditur përmes disa fotografive të cilat po qarkullojnë në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Atdheu shihet në anije teksa është i shoqëruar edhe nga dy vajza të veshura në bikini.

Ndryshe, ai vazhdon të komentohet për jetën e tij private ku së fundi u tha se ai dhe Sara i kanë dhënë fund lidhjes së tyre menjëherë pas një jave./GazetaBlic/