Showtime

Atdheu dhe Juliana provokojnë njëri-tjetrin

02/06/2023 09:06
nga:G B

Juliana dhe Atdheu mbrëmë kanë diskutuar për një kohë të gjatë rreth romancës së tyre.

Ata bile në një pjesë filluan ta provokonin njëri-tjetrin nga afër.

Juliana i thoshte atij se më nuk ndjen gjë për të, duke i thënë se nuk i vjen as për ta puthur.