Showtime

Ata janë brenda Bigut, Ardi dhe Mirdoni vijnë me këngën e re

12/07/2023 20:23
nga:Sh R

Janë dy nga banorët më të dashur për publikun, brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, edhe pse të mbyllur aty, Ardi dhe Mirdoni kanë ardhur me këngën e re, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për projektin e titulluar ‘Pa ty’ producim i Blerim Hazirit, kurse, teksti u bë nga vet Ardi dhe Uki.

‘Pa ty’ u finalizua edhe me klip nga Time Pictures.